Tarkett Parkiet

 

Wysokiej jakości parkiet i inne rodzaje podłóg Tarkett

Firma Tarkett jest znana z wysokiej jakości i kreatywnych wykładzin podłogowych. Firma projektuje i produkuje podłogi laminowane, winylowe i parkietowe do zastosowań domowych i komercyjnych. Tarkett wyróżnia się nowoczesnym i pomysłowym wzornictwem swoich podłóg. Parkiet najlepiej eksponuje naturalne słoje drewna, a deski są dostępne w wielu różnych wariantach drewna. Dzięki temu oferta Tarkett obejmuje dekory odpowiadające wszelkim potrzebom i gustom. Parkiet Tarkett zyskuje również punkty dzięki doskonałej jakości materiałów i wykonania. Deski są solidne, trwałe i łatwe w utrzymaniu. Poniżej znajdziesz więcej informacji o jakości i możliwościach wzorniczych parkietów Tarkett.

Szeroka gama produktów Tarkett

Tarkett oferuje praktyczne i gustowne wykładziny podłogowe do pokojów dziennych, pomieszczeń gospodarczych i pomieszczeń wilgotnych. Solidne linoleum, odporne na zużycie PCV i elastyczne deski winylowe uzupełnia nowoczesny laminat. W repertuarze znajdują się również podłogi drewniane i podłogi sportowe. Szczególnie wysokiej jakości i atrakcyjne są parkiety firmy Tarkett. Materiał jest pozyskiwany ze zrównoważonej gospodarki leśnej i przetwarzany w sposób przyjazny dla środowiska. Deski parkietowe są łatwe w montażu i w pełni nadają się do recyklingu.

Parkiet na łonie natury

Podłogi parkietowe Tarkett przekonują naturalnym i żywym wyglądem. Doskonale podkreślają świeży rysunek drewna. W zależności od potrzeb, deski są dostępne w jaśniejszych i ciemniejszych kolorach drewna. Autentyczne dekory są chronione specjalną powłoką Proteco, dzięki czemu są odporne na plamy, smugi, ścieranie, blaknięcie i zadrapania. Cała podłoga jest łatwa do czyszczenia, ponieważ kurz i brud mają niewiele powierzchni do zaatakowania. Dekory firmy Tarkett zapewniają elegancki efekt wizualny. Podkreślenie drewna działa dzięki pigmentowanej warstwie użytkowej. W ten sposób uzyskuje się wygląd od subtelnego po żywy.

Łatwy do układania parkiet firmy Tarkett

Parkiet firmy Tarkett jest szczególnie łatwy w montażu. Deski są układane pływająco lub klejone. Dzięki nim uzyskuje się zamkniętą i harmonijną powierzchnię. Zachwyca on nie tylko pięknym wzornictwem, ale także wysoką funkcjonalnością. Podłoga charakteryzuje się wyjątkową stabilnością wymiarową. Ponadto zapewnia wysoki poziom komfortu chodzenia i doskonałą izolację dźwięków uderzeniowych.

Parkiety w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych

Parkiet firmy Tarkett nadaje się w równym stopniu do pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. Dzięki dobrej ochronie przed wilgocią można je również układać na systemach ogrzewania podłogowego. Producent oferuje długą gwarancję na swoje produkty, wynoszącą od 10 do 20 lat w zależności od serii. Odkryj parkiet Tarkett do praktycznych i kreatywnych aranżacji wnętrz. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości i łatwe w montażu parkiety tego producenta w szerokim wyborze dekorów, drewna i kolorów. Możesz także skorzystać z zalet sprawdzonej jakości marki i korzystnych cen.