Tarkett podłogi winylowe

Powrót do przeglądu Tarkett Logo

Te nieskazitelne koncepcje podłogowe nie uwalniają niebezpiecznych składników do powietrza w pomieszczeniach.

Podłogi winylowe przeszły prawdopodobnie największą zmianę wizerunku w ostatnich latach. W przeszłości zawsze istniało przekonanie, że winyl kojarzy się ze szkodliwymi substancjami, takimi jak plastyfikatory. Dzisiejsze produkty nie zawierają żadnych wątpliwych dodatków. Dlatego nie należy nigdy łączyć wszystkich modeli w jedną całość. Zwłaszcza nie winylowe Tarkett. W kolekcjach tych nastąpił wyraźny rozwój. Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną i zdrowotną, na rynku renowacji pojawiło się coraz więcej wysokiej jakości przetworzonych i nowoczesnych systemów podłogowych firmy TARKETT. Dzisiejsze wersje nie mają nic wspólnego z podłogami winylowymi z przeszłości. Zamiast tego twórcy bazują na surowcach odnawialnych i naturalnych wypełniaczach. Wiodąca na rynku firma całkowicie zrezygnowała również z chloru i rozpuszczalników. Ma to oczywiście bardzo pozytywny wpływ na zdrowie domu. Mieszkańcy i goście nie są narażeni na szkodliwe emisje. Ponadto znacznie zmniejsza się ryzyko zachorowań i alergii. Dzieci w wieku raczkującym mogą całkowicie bezpiecznie poruszać się po powierzchni podłogi. Nie występują również dziwne lub typowo kwaśne zapachy, a zatem nie obciążają one błon śluzowych ani dróg oddechowych. Wykładziny winylowe Tarkett są szczególnie polecane dla astmatyków i alergików.

Wszystkie podłogi winylowe mają niepowtarzalny wygląd.

Uniwersalny projekt i nuda? Absolutnie nie, oferta produktów jest zdumiewająco różnorodna. Kolekcje obejmują Starfloor, Starfloor Click 30, Starfloor Click 30 Plus, Starfloor Click 55, Starfloor Click 55 Plus, iD Inspiration Click 55, iD Inspiration Click 55 Plus, iD Inspiration Loose-Lay oraz gamę iD Click Ultimate. Każdy model można uznać za prawdziwie wszechstronny, ponieważ do jego stworzenia wykorzystano wiele niezwykłych aspektów.

  • Dzięki wytrzymałym i doskonale dopracowanym płytom nośnym, płytki i deski można montować również w pomieszczeniach wilgotnych.
  • Podczas chodzenia boso wierzchnia warstwa jest przyjemnie ciepła i pozostawia uczucie lekkiej sprężystości.
  • Podłogi winylowe ułatwiają codzienne życie, ponieważ są stabilne wymiarowo, antybakteryjne, odporne na zużycie i łatwe do czyszczenia.
  • Zapewniona jest doskonała izolacja akustyczna i cieplna
  • Materiał jest kompatybilny z systemami ogrzewania podłogowego na gorącą wodę i jest przekonujący nawet przy wahaniach temperatury.

Dzięki pomysłowemu systemowi zatrzasków poszczególne elementy instalacji można montować na miejscu. Deski są praktycznie wpinane jedna w drugą, a następnie mocno blokowane na miejscu. Asortyment ten jest szczególnie przydatny w mieszkaniach wynajmowanych. Podczas wyprowadzki segmenty można zdemontować bez większego wysiłku.

Pięknie wykończone podłogi winylowe do wnętrz dostosowanych do potrzeb klienta

Firma TARKETT przy produkcji swoich wyrobów całkowicie zrezygnowała z powtórzeń dekorów i sztucznych wzorów. Wyglądem przypominają prawdziwe drewno i kamienne podłogi. Najnowocześniejsze procesy i najwyższej klasy technologia druku sprawiają, że dekory są tak bliskie naturalnym modelom, jak nigdy dotąd. Firma wykazała się dużą kreatywnością w swoich pomysłach projektowych. Kontrastowe kolory, wzory "ton w ton" i rustykalne układy wszędzie tworzą zachwycające doświadczenia klientów. W każdym projekcie konsumenci mogą rozpoznać swój własny podpis, a tym samym wkroczyć w niewyobrażalny świat wyposażenia wnętrz. Każda deska urzeka ostrym jak brzytwa wzorem. Żaden otwór nie jest taki sam jak następny. To, co wcześniej było niewyobrażalne, staje się rzeczywistością dzięki Tarkett Vinyl. Planiści i architekci od dawna mają oko na autentyczne ikony stylu. Wszechstronnie uzdolnieni są predestynowani do tworzenia modnych pomieszczeń. Czy to w mieszkaniach typu loft, studiach, galeriach czy nowych budynkach, podłogi winylowe wszędzie znajdują szerokie uznanie. Można już mówić o nowym wymiarze. Jeśli chodzi o funkcjonalność, trendsetterzy nie pozostawiają nic do życzenia. Nawet w sektorze komercyjnym te wysokiej klasy produkty odgrywają istotną rolę. Zwłaszcza, że mają one solidną i bardzo stabilną konstrukcję. Ciężkie meble i krzesła biurowe nie mają większego wpływu na wyświetlane obrazy. Powierzchnia ma pierwszorzędne wykończenie i celowo chroni deski przed ścieraniem, osadzaniem się brudu i zarysowaniami. Bez wątpienia kolekcje podłóg elastycznych wzbudzają emocje i zawsze gwarantują harmonijny nastrój.