Antyczne podłogi winylowe dodają wyjątkowości każdemu pomieszczeniu

Ciepły i harmonijny pokój dzienny emanuje wielkim poczuciem bezpieczeństwa. Nie tylko odświętnie nakryty stół i przytulne krzesła tworzą komfortową atmosferę. Wybór podłogi stanowi podstawę beztroskiego i relaksującego środowiska życia. Dzięki antycznej podłodze winylowej można nadać wykończenie każdemu stylowi wnętrza. Co więcej, ten praktyczny i funkcjonalny materiał jest ponad wszelkimi krótkotrwałymi modami. Wybierając antyczną podłogę winylową, stawiasz na ponadczasowe, nowoczesne i wytrzymałe podłoże.

Nawet po wielu latach podłoga nie straci nic ze swojego uroku. Wręcz przeciwnie, płyty z rdzeniem HDF nie tracą połysku i zawsze zapewniają przyjazny wygląd instalacji. Powierzchnia podłogi jest tak ceniona ze względu na samo bogactwo faset. Niewymagająca konstrukcja odpowiada wielu osobom.
A przede wszystkim autentyczne drewniane wzornictwo przyprawia o szybsze bicie serca. Powierzchni towarzyszy żywa struktura. Precyzyjnie zainscenizowane pęknięcia, ukryte otwory i akcenty w ciekawy sposób podkreślają naturalny urok. Podłoga lubi też pokazywać swoją figlarną i romantyczną stronę.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 283

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode