Podłogi winylowe o wyglądzie drewna

Podłogi winylowe o wyglądzie drewna

Podłogi winylowe o wyglądzie drewna to świetny wybór, jeśli szukasz niedrogiej i łatwej w utrzymaniu alternatywy dla prawdziwego drewna. W pomieszczeniach o szczególnie dużym natężeniu ruchu i wilgotnych, wysokiej jakości podłogi winylowe są doskonałym wyborem dla miłośników drewna.

Autentyczny wygląd, nieskomplikowane czyszczenie i wyjątkowa odporność na zarysowania sprawiają, że podłogi winylowe są doskonałym sposobem na stworzenie ciepłej i domowej atmosfery. Pod prysznicem, w łazience, na korytarzu lub w kuchni. Dzięki podłogom winylowym o wyglądzie drewna można szybko i niedrogo nadać całemu domowi domowy charakter. Oczywiście również w biurze lub domu letniskowym.

W zależności od gustu i stylu aranżacji wnętrz, można znaleźć duży wybór atrakcyjnych podłóg winylowych w szerokiej gamie gatunków drewna. Czy lubisz beżowo-brązowe i przyjazne, czerwonawe i ciepłe, czy ciemne i mocne. Wybierz odpowiednią podłogę winylową do swojego zadbanego domu. Różnicę w stosunku do prawdziwego drewna można zauważyć dopiero po drugim spojrzeniu.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 310

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode