Podłoga winylowa z łupka

Podłoga winylowa o wyglądzie łupka - po prostu genialna

Łupek, który jest synonimem metamorficznej skały osadowej, tworzy pofałdowane struktury. Pod względem tekstury i kompozycji nadają się one do nadania podłodze większej wyrazistości. To, że struktury te wcale nie wydają się nudne, zapewnia sama natura w swoim artyzmie. Pod tym względem kamienne wzory zapewniają podłodze naturalną atrakcyjność i różnorodność. Sprawiają wrażenie wyjątkowych i na pierwszy rzut oka brutalnych. Historie są zatem tym, co kamień umie opowiedzieć. Tak więc podłogi winylowe, które zostały zainspirowane czarnym kamieniem, są hołdem dla piękna tej chropowatej powierzchni.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 7

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 7

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Podłoga winylowa w łupku - wraca do mody!

Paleta dostępnych wzorów kolorystycznych jest bardzo zróżnicowana pod względem odcienia, od zielono-brązowego, który można przypisać trawie łupkowej.

Do grafitowej czerni, która swoją nazwę zawdzięcza węglowi i jako minerał ma skład od sadzy do przezroczystości struktury krystalicznej. Ta bezbarwność wewnątrz skały jest efektem, który nadaje powierzchni skały jej mikę, gdy pada na nią światło słoneczne.

Polichlorek winylu, należący do polimerów termoplastycznych, nazywany jest miękkim PVC, lub w skrócie winylem, ze względu na zawartość plastyfikatorów i jest obecnie tworzywem biodegradowalnym, ponieważ nie zawiera ftalanów. W tym kontekście podłogi winylowe dostępne w Parkettkaiser odpowiadają potrzebom swoich czasów i są dostępne również w formie wyglądu płytek.
Uzupełnieniem tego wzornictwa są złącza wzdłużne lub doczołowe, które zapewniają odpowiedni wzór złącza albo bez szczeliny, albo ze szczeliną. W tym zakresie różni producenci oferują niezliczone warianty. Różnią się one nie tylko wyglądem łupka. Mogą się one różnić także zasadniczo pod względem jakości i koloru.
Własna kreatywność jest więc środkiem, który sprawia, że projekt pomieszczenia jest indywidualny i niepowtarzalny. Z naciskiem na dany