Podłoga winylowa z fazą

Podłoga winylowa z fazą 2V lub 4V

Klasyczne podłogi winylowe są nadal popularne wśród wielu osób. Dzieje się tak między innymi dlatego, że jest ono miękkie w dotyku i dostępne jest wiele wspaniałych dekorów. Przed zakupem takiej podłogi można zadać sobie pytanie, czy chcemy kupić podłogę winylową bez fazowania, czy podłogę winylową z fazowaniem. Podłoga ze skosami jest szczególnie poszukiwana, ponieważ rogi podłogi są zaokrąglone i nadają jej miękki wygląd.

Praktyczne jest więc to, że większość producentów oferuje obecnie podłogi winylowe ze skosami. Skos stanowi również element stylistyczny, który można wykorzystać w sposób zamierzony. Z jednej strony podłogi te są modne, a z drugiej stanowią klasyczną podłogę, ponieważ nie ma mebli, które nie pasowałyby do takiej podłogi. Zasadniczo dekory te mają neutralny i dyskretny wygląd, choć oczywiście zdarzają się wyjątki.

Warto wiedzieć, że skosy mogą występować w różnych orientacjach. W razie potrzeby można również wybrać złącze obwodowe. Dlatego przed zamówieniem podłogi warto najpierw porównać różne modele podłóg i rodzaje połączeń.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 266

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode