Podłogi winylowe o naturalnym wyglądzie

Podłoga winylowa natura - obiecuje szczególny urok

Istnieją podłogi, które przywołują wspomnienia minionych dziesięcioleci. Podłoga winylowa Natur doskonale czuje się w pomieszczeniach o przetworzonym wystroju i przykurzonym wyglądzie. Zarówno w połączeniu z dziedzictwem Shabby Chic, stylem retro, jak i stylem wiejskim. W każdym razie podkład ten pozostawia efektowny i nostalgiczny obraz instalacji.

Naturalny wygląd podłogi winylowej doskonale uzupełnia nawet elementy architektoniczne, ultranowoczesne umeblowanie i projekty pomieszczeń na planie otwartym. Podłoże daje stylowy efekt w zabawny sposób.

Dzięki temu podłoga może być stosowana w niemal każdym środowisku. Nie tylko gospodarstwa rolne, wiejskie domy czy mieszkania w starych kamienicach są ozdobione tym materiałem. Również biura, hole, sklepy i pomieszczenia administracyjne są już wyposażone w tę wytrzymałą i odporną wykładzinę podłogową. Są to przecież produkty wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska, które przyczyniają się do dobrego samopoczucia i klimatu w pomieszczeniu.

Ponadto, ciemniejsze lub jaśniejsze niuanse, a także sęki i słoje roczne zapewniają pożądany rustykalny wygląd. Naprzemienne kontrasty tchną nowe życie w nudne i pozbawione życia pomieszczenia. Jednocześnie w umiejętny sposób podkreśla się naturalny wygląd.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 344

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode