Podłoga winylowa na nośniku HDF

Podłoga winylowa na nośniku Hdf - solidna i wytrzymała

Podłogi winylowe są bardzo modne i to nie tylko w obiektach komercyjnych. Winyl to wykładzina wybierana wszędzie tam, gdzie wysoka trwałość musi iść w parze z niewrażliwością na zabrudzenia i niewielkim nakładem pracy przy czyszczeniu. Do takich obszarów zastosowań należą na przykład przedszkola, ale także gospodarstwa domowe, w których dzieci mogą bawić się nie tylko w przedszkolu.

Jak szybko szklanka z farbą lub szklanka z wodą z pędzlami przewraca się podczas malowania. Na nielakierowanym parkiecie byłby to koniec świata. Na podłodze winylowej wystarczy przetrzeć ją wilgotnym mopem, aby brud zniknął. Woda nie może wnikać do środka, a podłoga wygląda potem tak samo nieskazitelnie jak wcześniej.

Można wybierać spośród szerokiej gamy wyrazistych wzorów, odwzorowujących drewno, kamień lub inne naturalne materiały. Na pierwszy rzut oka każda z naszych podłóg winylowych wygląda tak autentycznie, że odwiedzający Państwa goście często oszczędzają sobie drugiego spojrzenia.

Wtedy dokonują zaskakującego odkrycia: Twoja podłoga jest cudownie elastyczna i cicha. To ostatnie jest zasługą zintegrowanej warstwy korka. Podczas chodzenia boso podłoga jest przyjemnie ciepła pod stopami, nawet w zimie.

Nasze najwyższej klasy podłogi winylowe są po prostu przyjazne dla domu. Przy okazji, nie musisz się martwić o swoje zdrowie. Nasze podłogi winylowe nie zawierają żadnych szkodliwych środków zmiękczających.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 31

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode