Vinylboden Dąb Miodowy

Podłogi winylowe Honey Oak to świetny sposób na stylowe wzbogacenie przestrzeni użytkowych i mieszkalnych. Są wytrzymałe, łatwe do czyszczenia i mają elegancki wygląd. Dotyczy to w szczególności podłóg winylowych o wzorze Dąb Miodowy.

Charakteryzują się one ciepłym, jasnobrązowym kolorem, który sprawia, że każde pomieszczenie staje się przytulne i domowe. Ponadto podłogi w dekorze Dąb Miodowy mają wiele praktycznych zalet, zarówno podczas montażu, jak i w codziennym użytkowaniu. Dowiedz się więcej o właściwościach podłóg winylowych Dąb Miodowy z gamy Parkettkaiser tutaj.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 7

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 7

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Wytrzymała i solidna podłoga winylowa Dąb Miodowy

Winyl to wytrzymała i uniwersalna wykładzina podłogowa. Nowoczesne podłogi winylowe oferują doskonałą jakość. Jest produkowany bez użycia chemicznych środków zmiękczających i innych szkodliwych substancji.

Instalacja jest szczególnie łatwa i elastyczna w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych. Elegancki dekor i kształt płytek lub desek uzupełniają się wzajemnie, tworząc harmonijny wygląd instalacji.

Mocna warstwa ścieralna i powlekana powierzchnia zapewniają niewrażliwość podłogi.

Niewrażliwość na:

  • Zarysowania
  • Plamy
  • Blaknięcie
  • Ścieranie
  • Paski

  • Komfort chodzenia i izolacja akustyczna są również imponujące. Podłogi winylowe w dekorze Dąb Miodowy są zawsze ciepłe pod stopami i przyjemne w dotyku.
Stylowy dekor miodowego dębu

Dekor Dąb Miodowy prezentuje kolor i strukturę wysokiej jakości drewna dębowego. Charakteryzuje się naturalnym usłojeniem sęków, które nadają podłodze twarz, której nie sposób pomylić. Kolorystyka jest ciepła i miodowa. Dzięki temu pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze są przytulne i zachęcające.

Parkettkaiser oferuje duży wybór podłóg winylowych Dąb Miodowy w wielu różnych fasonach i odcieniach kolorystycznych. Wystrój w kolorze miodowego dębu doskonale harmonizuje z dostojnymi drewnianymi meblami, ale także z nowoczesnym wyposażeniem. Oprócz pokoi dziennych, sypialni i jadalni, z tej eleganckiej podłogi mogą korzystać również korytarze, hole, pomieszczenia służbowe i foyer.

Wysokiej jakości podłoga winylowa Honey Oak w przystępnej cenie

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór podłóg winylowych w dekorze Dąb Miodowy w niskich cenach. Ty również możesz wykorzystać ten przytulny i nowoczesny dekor drewniany, aby poprawić wygląd i nastrój pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Skorzystaj z praktycznych właściwości instalacyjnych podłogi winylowej o wyglądzie dębu miodowego.