Vinylboden Dąb Miodowy

Podłogi winylowe Honey Oak to świetny sposób na stylowe wzbogacenie przestrzeni użytkowych i mieszkalnych. Są wytrzymałe, łatwe do czyszczenia i mają elegancki wygląd. Dotyczy to w szczególności podłóg winylowych o wzorze Dąb Miodowy.

Charakteryzują się one ciepłym, jasnobrązowym kolorem, który sprawia, że każde pomieszczenie staje się przytulne i domowe. Ponadto podłogi w dekorze Dąb Miodowy mają wiele praktycznych zalet, zarówno podczas montażu, jak i w codziennym użytkowaniu. Dowiedz się więcej o właściwościach podłóg winylowych Dąb Miodowy z gamy Parkettkaiser tutaj.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 15

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 15

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Wytrzymała i solidna podłoga winylowa Dąb Miodowy

Winyl to wytrzymała i uniwersalna wykładzina podłogowa. Nowoczesne podłogi winylowe oferują doskonałą jakość. Jest produkowany bez użycia chemicznych środków zmiękczających i innych szkodliwych substancji.

Instalacja jest szczególnie łatwa i elastyczna w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych. Elegancki dekor i kształt płytek lub desek uzupełniają się wzajemnie, tworząc harmonijny wygląd instalacji.

Mocna warstwa ścieralna i powlekana powierzchnia zapewniają niewrażliwość podłogi.

Niewrażliwość na:

  • Zarysowania
  • Plamy
  • Blaknięcie
  • Ścieranie
  • Paski

  • Komfort chodzenia i izolacja akustyczna są również imponujące. Podłogi winylowe w dekorze Dąb Miodowy są zawsze ciepłe pod stopami i przyjemne w dotyku.
Stylowy dekor miodowego dębu

Dekor Dąb Miodowy prezentuje kolor i strukturę wysokiej jakości drewna dębowego. Charakteryzuje się naturalnym usłojeniem sęków, które nadają podłodze twarz, której nie sposób pomylić. Kolorystyka jest ciepła i miodowa. Dzięki temu pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze są przytulne i zachęcające.

Parkettkaiser oferuje duży wybór podłóg winylowych Dąb Miodowy w wielu różnych fasonach i odcieniach kolorystycznych. Wystrój w kolorze miodowego dębu doskonale harmonizuje z dostojnymi drewnianymi meblami, ale także z nowoczesnym wyposażeniem. Oprócz pokoi dziennych, sypialni i jadalni, z tej eleganckiej podłogi mogą korzystać również korytarze, hole, pomieszczenia służbowe i foyer.

Wysokiej jakości podłoga winylowa Honey Oak w przystępnej cenie

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór podłóg winylowych w dekorze Dąb Miodowy w niskich cenach. Ty również możesz wykorzystać ten przytulny i nowoczesny dekor drewniany, aby poprawić wygląd i nastrój pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Skorzystaj z praktycznych właściwości instalacyjnych podłogi winylowej o wyglądzie dębu miodowego.