Podłoga winylowa brązowa

Brązowa podłoga winylowa zapewniająca poczucie przytulności w domu

Zgodnie z mottem, że własny dom to własny zamek, dom można zaprojektować tak, aby był przytulny, a zarazem dostojny. Brązowa podłoga winylowa stanowi wtedy odpowiednią podstawę dla dekoracyjnej wykładziny podłogowej. Niezależnie od rodzaju pomieszczenia, podstawą jest podłoga. Jeżeli zostały one dobrane z wyczuciem proporcji i w pełni odpowiadają naszemu gustowi, optymalne poczucie bycia w domu pojawi się samoistnie po położeniu podłogi.

Nie ma znaczenia, jaki styl jest preferowany, ponieważ nie ma znaczenia, czy jest to styl secesyjny, nowoczesny, klasyczny, retro itp. Podłoga winylowa to popularny klasyk wśród pokryć podłogowych, dlatego można ją stosować w dowolny i efektywny sposób. Istnieje również możliwość zamówienia próbek.

Jeśli więc planujesz swoje ulubione wnętrze, możesz najpierw przesłać próbki i sprawdzić, jak pasują do ogólnej koncepcji. Próbki te nic nie kosztują, a dostarczają wielu informacji o rzeczywistym odcieniu koloru i fakturze materiału. Inne właściwości tej podłogi są bardzo popularne

  • Pochłanianie dźwięku uderzenia
  • Łatwa instalacja
  • Brązowy wystrój
  • Łatwa konserwacja
Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 197

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode