Podłoga winylowa w kolorze ciemnoszarym

Podłoga winylowa ciemnoszara do akcentów dekoracyjnych

Ciemnoszara podłoga winylowa stanowi prawdziwą wartość dodaną do każdego wnętrza. Osoby lubiące styl i trendy mogą wspaniale połączyć tę podłogę z modnymi obecnie meblami Skandi. Są one dostępne w jasnym, naturalnym drewnie lub w prostym, gładkim wzornictwie. Ponieważ jednak podłoga stanowi również neutralne tło, dobrze komponują się z nią wszystkie rodzaje mebli.

Nie ma znaczenia, czy jest to krzesło do czytania, łóżko, fotel bujany, komoda czy podobne. Jeśli meble mają nóżki lub nogi w jasnych kolorach, szczególnie dobrze wyróżniają się na tle szarej podłogi. To czysta atmosfera, a wielu estetów postępuje tak jak eksperci i polega właśnie na tych kontrastach.

Takie kontrasty sprawiają wrażenie szlachetności i wdzięku, i nie musi to być koniecznie styl Skandi. Popularny jest również styl wiejski z białymi elementami, np. Reprezentowany jest styl nowoczesny, secesja i wiele innych stylów. Możesz również poszukać inspiracji w katalogu mebli lub bezpośrednio w Internecie.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 23

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 23

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
 • Ciemnoszare winylowe zestawy podłogowe z akcentami
  • Podłogi winylowe
  • Dekoracje ciemnoszare
  • Redukcja szumów
  Żyj piękniej

  Mieszkanie w indywidualnie urządzonym mieszkaniu to coś więcej niż tylko doświadczenie życiowe. Daje to możliwość pełnego rozwinięcia i cieszenia się dokładnie tymi kolorami i elementami, które zostały najlepiej zakupione. Ciemnoszara podłoga winylowa nie tylko dopełnia wrażenie mieszkania, ale także stanowi ważny podstawowy detal.

  Po ułożeniu podłogi reszta jest dziecinnie prosta i nawet amatorzy mogą przystąpić do realizacji swojego projektu. Coraz więcej kobiet samodzielnie układa podłogi i odkrywa, jak wiele radości może sprawiać to zajęcie.

  Wiele marketów budowlanych oferuje obecnie dodatkowe kursy dla kobiet, ale mężczyźni i kobiety mogą również pobrać instrukcje ze sklepu internetowego i układać podłogę krok po kroku. Wariant ten zapewnia dużą niezależność i elastyczność. Po ułożeniu podłogi można ją dowolnie udekorować. Dzięki tej pięknej, nowej podłodze różne meble i obrazy będą lśnić nowym blaskiem.