Podłoga winylowa jasnoszara

Podłoga winylowa jasnoszara pasuje do każdego otoczenia

Podłoga ta prezentuje nowoczesny i estetyczny styl. Bogate i wyrafinowane opcje zaspokajają niezliczone potrzeby i pragnienia związane z komfortem życia z klasą. Co więcej, szara podłoga winylowa pozostawia po sobie wrażenie estetyczne. Bez wątpienia kolor szary stał się absolutnym wyznacznikiem trendów i pozostawił za sobą swoje mroczne istnienie.

Dzięki jasnoszarej podłodze winylowej można uzyskać jednorodną strukturę, która jednocześnie stanowi elegancki akcent. Purystyczny wygląd jest cennym wsparciem we współdziałaniu z innymi żywymi elementami. Ponadto plama koloru pozwala na uzyskanie bogatej architektury we wnętrzu i efektownie podkreśla wyrazisty wzór instalacji.

W zależności od projektu gradienty kolorów są ciemniejsze, żywsze lub jaśniejsze. To z kolei zawsze prowadzi do powstania fascynującego wzoru. Dzięki swojej szlachetnej charyzmie, podkład podłogowy zajmuje obecnie wysoką pozycję w trendach domowych. Nic więc dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się jasnoszare podłogi winylowe.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 75

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode