Podłogi winylowe klon

Podłogi winylowe klon wnoszą oczekiwany, naturalny klimat

Jeśli szukasz rozwiązania przyciągającego wzrok, zdecydowanie powinieneś rozważyć podłogę winylową w kolorze klonu. Jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ten stylowy podkład tworzy przytulną atmosferę w mieszkaniu.

Dzięki swojemu efektownemu wyglądowi podłoga może wpływać na rozwój wzornictwa w zakresie pomysłów na wyposażenie wnętrz. Jednocześnie projekt nie wydaje się kiczowaty, natrętny ani przeładowany.

Podłogi winylowe charakteryzują się raczej nierzucającą się w oczy strukturą. Mimo to jasna kolorystyka może wyczarować senny obraz instalacji. W kontraście z dyskretnym umeblowaniem, podłoga dosłownie łączy się w udaną całość.

Oczywiście równie mile widziane są przerwy w stylu, takie jak dywan w jaskrawym kolorze lub ciemna sofa. Przy projektowaniu jednostek mieszkalnych już sama podłoga tworzy ogromną ilość wolnej przestrzeni. Można z nim wiele zrobić.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 19

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 19

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Podłogi winylowe klonowe - wygląd domowy ma wszystko

Sale sprzedaży, butiki czy biura można efektownie zaaranżować dzięki klonowej podłodze winylowej. Już na pierwszy rzut oka pomieszczenia wydają się zachęcające i zdecydowanie wyróżniające się. Nie jest to bez znaczenia w sytuacji, gdy na teren zakładu pracy wchodzi i wychodzi stały przepływ osób. Ogólnie rzecz biorąc, podłogi winylowe zachwycają pewnymi właściwościami wyznaczającymi trendy.

  • Podłogi winylowe mają powierzchnię ochronną, która jest odporna na zarysowania i plamy.
  • Stąpanie po tej podłodze to czysta przyjemność.
  • Miękkie w dotyku
  • Praktyczne i opatentowane systemy zatrzasków umożliwiają szybką i łatwą instalację
  • Podłogi winylowe nadają się do prawie każdego obszaru użytkowania

Grzechoczące buty na obcasach i drapiące krzesła są często postrzegane jako irytujące. Konstrukcja dźwiękochłonna skutecznie przeciwdziała temu zjawisku.

Ponadto każdy segment charakteryzuje się pierwszorzędnym wykonaniem i jakością. To z kolei przekłada się na długą żywotność i stabilność materiału. Dzięki podłogom winylowym tworzysz coś na dziś, na jutro i na dalszą przyszłość.