Bukowa podłoga winylowa

Podłogi winylowe z drewna bukowego sprawdziły się do tej pory wielokrotnie
Podłoże łączy w sobie wygląd prawdziwego drewna w autentyczny sposób. Naturalna i atrakcyjna powierzchnia jest idealnie stworzona do uniwersalnego zastosowania. Dzięki swojemu dyskretnemu wyglądowi podłoga winylowa buk stanowi niepozorne wykończenie pomieszczenia i doskonale pasuje do niemal każdego stylu mieszkania.

Dzięki ponadczasowemu i prostemu wyglądowi użytkownik ma wystarczającą przestrzeń do działania. Zintegrowanie tych podłóg z istniejącą koncepcją wyposażenia wnętrz.

Bez wątpienia bukowy dekor stanowi przytulne akcenty, a cała powierzchnia podłogi automatycznie przyciąga wzrok. Materiał ten sprawia, że każde pomieszczenie nabiera bardziej domowego charakteru. Bukowe podłogi winylowe są stosowane nawet w sektorze komercyjnym. Uważamy, że decyzja ta jest słuszna, ponieważ podłoże ma wiele do zaoferowania.

1 element

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

1 element

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
 • Podłogi winylowe bukowe - klasyczny wygląd buku
  • Wykładzina ta jest wyjątkowo ciepła pod stopami i ma właściwości dźwiękochłonne.
  • Specjalne połączenia zatrzaskowe ułatwiają instalację każdemu amatorowi
  • Wysokiej jakości warstwa ścieralna zapewnia pierwszorzędną wytrzymałość
  • Podłogi winylowe mogą być stosowane zarówno do celów prywatnych, jak i komercyjnych.
  Powierzchnia jest odporna na zabrudzenia i plamy

  Pod względem funkcjonalnym i wizualnym podłogi winylowe spełniają niemal wszystkie wymagania. Miękki materiał zapewnia doskonały komfort chodzenia. Dodatkowo, podłoże może być połączone z ogrzewaniem podłogowym.

  Osoby o wysokich standardach jakościowych szczególnie doceniają pozytywne właściwości tego materiału.

  Oprócz stylowego wyglądu, podłoga wyróżnia się doskonałą trwałością i łatwością pielęgnacji. Ponadto nie można nie wspomnieć, że podłoga przyczynia się do zachowania równowagi ekologicznej. Rodziny z dziećmi i zwierzętami domowymi będą bardzo zadowolone z tego nieskomplikowanego pokrycia podłogowego.