Podłogi winylowe świerk

Podłogi winylowe dodają elegancji

Eleganckie podłogi winylowe to świetny sposób na kreatywne zaprojektowanie przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Szczególnie popularne są podłogi w gustownym dekorze drewna.

Jasne drewno świerkowe nadaje pomieszczeniom przyjazny i zachęcający charakter. Przyciąga wzrok naturalną strukturą drewna, w tym przedstawionym usłojeniem i sękami.

Ponadto podłogi winylowe o wyglądzie świerku charakteryzują się licznymi zaletami użytkowymi. Dowiedz się więcej o nowoczesnych podłogach winylowych w designie drewna świerkowego tutaj.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 2

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 2

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Wszechstronna i wytrzymała podłoga winylowa o wyglądzie świerku

Winyl to wytrzymały i wszechstronny materiał. Nowoczesne podłogi winylowe o wyglądzie świerku charakteryzują się doskonałą jakością. Oczywiście są one również odporne na zużycie, łatwe do czyszczenia i trwałe.

Warstwa użytkowa i powłoka powierzchniowa sprawiają, że podłogi te są odporne na smugi, ścieranie, plamy, zarysowania i blaknięcie. Ponadto podłogi winylowe zapewniają doskonałą izolację dźwięków uderzeniowych i przyjemny komfort chodzenia. Są one bardzo przyjemne w dotyku, ponieważ są ciepłe.

Stylowy wystrój świerku

Świerk jest lekkim, ale wytrzymałym drewnem. Jego strukturę i właściwości doskonale odwzorowuje dekor podłóg winylowych. Drobne usłojenie i przeplatające się otwory tworzą naturalny wygląd.

Ciepły i przyjemny kolor dekoru świerkowego rozjaśnia pomieszczenia i sprawia, że wydają się one przytulne i zachęcające. W Parkettkaiser znajdziesz szeroki wybór podłóg winylowych w świerkowym dekorze. Ponadto istnieje możliwość wyboru pomiędzy deskami i płytkami winylowymi, co pozwala na elastyczny montaż.

Jeśli chodzi o kolor i wzór, istnieje wiele niuansów, co ułatwia znalezienie podłogi winylowej. Taki, który idealnie pasuje do Twojego własnego stylu aranżacji wnętrz. Podłoga winylowa w świerkowym dekorze nadaje się nie tylko do salonów, jadalni i sypialni. Podłoga ta może być również stosowana w pomieszczeniach gospodarczych.

Wysokiej jakości wygląd drewna wzbogaca na przykład foyer, korytarze, hole, klatki schodowe i pomieszczenia biznesowe.

Nowoczesne podłogi winylowe z dekorem drewna świerkowego

Parkettkaiser oferuje szeroki wybór wysokiej jakości i eleganckich podłóg winylowych. Jeśli preferujesz wygląd drewna, z pewnością spodobają Ci się podłogi w świerkowym dekorze.

Nadają one pomieszczeniom mieszkalnym i gospodarczym wszystkich typów i rozmiarów świeży, jasny, przyjazny i zachęcający wygląd. Różne wzory i niuanse kolorystyczne sprawiają, że podłoga winylowa pasuje do wystroju pomieszczenia.

Na takich podłogach doskonale wyglądają zwłaszcza dostojne drewniane meble. Ty również możesz zdecydować się na wysokiej jakości podłogi winylowe w świerkowym dekorze.