Wicanders Parkiet

Powrót do przeglądu Wicanders Logo
Parkiet Wicanders: jakość z natury!

Ci, którzy kojarzą markę Wicanders przede wszystkim z korkiem, mają rację. Jednak firma Delmenhorst, specjalizująca się w produkcji podłóg, to także dobry adres dla gotowych parkietów wykonanych w 100% z naturalnego drewna pochodzącego z certyfikowanych upraw leśnych. Parkiety firmy Wicanders to solidne wykonanie z najlepszych materiałów. Serie parkietów European i Kentucky oferują imponującą różnorodność asortymentu i wyjątkowo atrakcyjne powierzchnie. Ponieważ wielowarstwowa konstrukcja tych serii parkietów zużywa mniej zasobów niż produkcja podłóg z litego drewna, parkiety Wicanders stanowią aktywny wkład w odpowiedzialną ochronę przyrody i środowiska. Zainspiruj się atrakcyjnymi parkietami Wicanders i odkryj swoje ulubione. W razie potrzeby nasi eksperci z przyjemnością prześlą Ci bezpłatną próbkę!

Wytrzymały parkiet z naturalną aurą!

Nie ma znaczenia, czy wybierzesz klasyczną serię europejską, czy wyrazistą serię Kentucky. W przypadku obu serii solidnajakość i profesjonalne wykonanie są oczywistością. Wierzchnia warstwa drewna szlachetnego o grubości 2,5, 3 lub 4 mm nad warstwą rdzenia z drewna litego i podkładem decyduje o solidnej jakości tych podłóg. Różnorodnie fazowane krawędzie, powierzchnie szczotkowane, przycinane, wędzone lub ziarniste stanowią o wyjątkowym charakterze tych wysokiej jakości podłóg. Każdy z wariantów ma niepowtarzalny urok i charyzmę. Sam zdecyduj, czy białe olejowane deski podłogowe 1-pasmowe Country House, czy mocny dąb Vermont w technice montażu ship's bottom lepiej pasują do Twojego indywidualnego stylu życia. Wysokiej jakości parkiety z serii Wicanders można również układać w systemie ogrzewania podłogowego za pomocą opatentowanego połączenia Wicloc.

Żyj marzeniami!

Drewniany dom na prerii czy pałac w Wersalu? Parkiety to spełnienie marzeń o mieszkaniu, nawet w domu szeregowym w Wuppertalu czy w mieszkaniu w Bielefeld. Charyzmatyczne parkiety o niepowtarzalnej charyzmie naturalnego drewna wprowadzają do pomieszczeń atmosferę i z biegiem lat stają się jeszcze piękniejsze. Szczególnie odporne na zarysowania i łatwe w pielęgnacji warianty parkietów Wicanders to dobra inwestycja w ponadczasowe pomieszczenia z charakterem i charyzmą! Fakt, że wytrzymałe parkiety Wicanders są trwałe i przyjazne dla środowiska, jest istotną kwestią dla producenta klasy premium.

Kilka powodów, dla których warto wybrać parkiet premium od Wicanders

Naturalne drewno jest dla Ciebie częścią życia? Podoba Ci się połączenie przytulności i nowoczesności? Zrównoważony rozwój jest dla Ciebie ważny ze względu na Twoją bliskość z naturą? Podłogi z naturalnego drewna od Wicanders to wysokiej jakości podłogi, które będą Ci się podobać jeszcze przez wiele lat. Niewielkie ślady użytkowania tworzą indywidualną aurę wysokiej jakości parkietów. Będą one towarzyszyć Tobie i Twojej rodzinie przez lata i w końcu opowiedzą jeszcze więcej historii niż te, które kryją w sobie poszczególne słoje drewna. Dzięki wytrzymałej warstwie wierzchniej podłogi można w każdej chwili zeszlifować, a następnie zabłysnąć nowym blaskiem. Nowoczesne lub klasyczne meble, pojedyncze egzemplarze i ikony awangardowego wzornictwa doskonale komponują się z wysokiej jakości podłogami z serii parkietów Wicanders! Wybierz swoją osobowość parkietu dla swojego domu. Zespół Parkettkaiser udzieli Ci wsparcia w zakresie instalacji i wskazówek projektowych.

Atrakcyjne parkiety zapewniają większy komfort i radość życia!

Dla firmy Wicanders, specjalizującej się w produkcji podłóg, zdrowy klimat w pomieszczeniach oraz jakość życia są istotnymi aspektami wszystkich produktów. Certyfikaty takie jak Greenguard, Blue Angel czy TÜV potwierdzają wysoką jakość i brak szkodliwych substancji we wszystkich seriach podłóg. Parkiety z Wicandrów są:

  • wytrzymałe i odporne
  • nadaje się do ogrzewania podłogowego
  • łatwe do układania
  • 100% naturalnego drewna pochodzącego z certyfikowanych upraw leśnych

Parkiet Wicanders zachwyca swoją różnorodnością! W kolekcjach wysokiej jakości parkietów można znaleźć ekskluzywne podłogi o indywidualnej charyzmie do pomieszczeń o niepowtarzalnym charakterze. Za melodyjnymi nazwami Denver Oak czy Grand Canyon kryją się drewniane podłogi, które dzięki specjalnym technikom obróbki stają się wyjątkowymi klejnotami: Olejowane, z dużymi wgłębieniami, głęboko szczotkowane lub wędzone powierzchnie sprawiają, że parkiety Wicanders są na swój sposób charakterystyczne i niepowtarzalne! Wiemy, że przy tak dużej różnorodności parkietów Wicanders wybór nie jest łatwy. Dzięki szczegółowym, indywidualnym opisom i możliwości wysyłania bezpłatnych próbek ułatwiamy Ci wybór!