Wineo

Wineo Logo

Wineo - jakość z Windmöller Flooring

Marka Wineo firmy Windmöller wyznacza najwyższe standardy w zakresie wzornictwa i technologii. Wineo jest sprzedawane w ponad 70 krajach. Asortyment tego producenta obejmuje podłogi dekoracyjne a nawet podłogi ekologiczne produkowane w Niemczech. Producent opowiada się za zrównoważoną produkcją i świadomym wykorzystaniem surowców. Dzięki swoim podłogom firma wyznacza kamień milowy w dziedzinie ekologicznego mieszkania i budownictwa. W procesie przetwarzania stosuje się wyłącznie certyfikowane surowce. Celem jest tworzenie rozwiązań dla ekologicznego życia bez surowców syntetycznych Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego i nie chcesz iść na kompromis w kwestii wyglądu i jakości, z Wineo jesteś w dobrych rękach.

Znajdź idealną podłogę do każdego pomieszczenia

Tutaj znajdziesz odpowiednią podłogę do każdego pomieszczenia mieszkalnego i komercyjnego.

Nie ma znaczenia, czy podłoga ma być zainstalowana w wilgotnym pomieszczeniu, czy też jest narażona na intensywne użytkowanie w pomieszczeniach. Marka oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości wykładzin podłogowych.

 1. Podłogi winylowe Wineo to trwałe rozwiązanie zarówno dla pomieszczeń prywatnych, jak i komercyjnych. Firma przywiązuje dużą wagę do unikalnego wzornictwa, które jest przekonujące pod każdym względem.

Klasyka to designerskie podłogi wineo 400które są dostępne w 40 różnych wzorach.

Podobnie jak inne linie, deski dostępne są również w formacie XL, co sprawia, że podłogi te są bardzo zgodne z trendami.

 1. Oprócz płyt winylowych typu "click vinyl" dostępne są również wineo 600 Istnieje również możliwość zainstalowania samoprzylepnego winylu.

Zamiast zwykłej deski wzory podłóg są dostępne również w formie płytek. Dzięki temu różnorodność tych podłóg jest jeszcze większa.

 1. W ten sposób można zorganizować duże pomieszczenia.
 2. Dzięki różnym wzorom i kolorom można wyznaczyć punkty centralne i wizualnie podzielić obszary.
 3. Ze względu na różne wzory i kształty, podłogi te są idealne dla każdego. Podłogi winylowe można łączyć ze sobą. Łącząc je ze sobą, każda podłoga Wineo staje się wyjątkowa.
Wysokie standardy i innowacyjne materiały
 1. Firma Windmöller stale się rozwija nowe technologie pozyskiwania surowców w sposób zrównoważony i uczynić je użytecznymi.
 2. Do produkcji podłogi organicznej użyto specjalnie specjalnie wynaleziony materiał syntetyczny (biopoliuretan) jest używany. Jest on wytwarzany z oleju rzepakowego i rycynowego.

Składnik mineralny, jakim jest kreda, jest również naturalny. Podłoga organiczna jest tak nie zawiera plastyfikatorów, rozpuszczalników i chloru. Dzięki temu jest to doskonała podłoga dla każdego, kto dba o zdrowy tryb życia i zrównoważony rozwój.

 1. Podłogi laminowane, które są montowane na płytach HDF, spełniają również wysokie standardy zrównoważonego pozyskiwania surowców.
 2. Strona Płyty główne HDF producenta są wykonane z drewna. Podłogi posiadają certyfikat Znak jakości FSC lub PEFC. znak jakości.

Certyfikaty te gwarantują, że drewno jest pozyskiwane w sposób ekologiczny, społeczny i ekonomiczny.

Żyć ekologicznie
 1. Ekologiczne wykładziny podłogowe Wineo łączą wszystkie zalety nowoczesnych podłóg ze zrównoważonym i zdrowym stylem życia. Jak można się spodziewać po innych produktach tego producenta, podłoga jest szybka w montażu. Można je stosować jako system zatrzaskowy lub przyklejać na stałe.
 2. Wersja ekologiczna może być układana w pomieszczeniach wilgotnych i nadaje się do ogrzewania podłogowego. Ponieważ podłoga ekologiczna jest wolna od emisji i ma niski poziom zapachu, doskonale nadaje się do pomieszczeń wrażliwych:

3.Podłoga łatwa w utrzymaniu to innowacyjne rozwiązanie dla przedszkoli, pomieszczeń w sektorze opieki zdrowotnej. Innymi słowy, wszędzie tam, gdzie ważne jest zdrowe życie.

 1. Oczywiście podłogę ekologiczną można również bez zastrzeżeń polecić dla gospodarstw domowych.

Trwałe pokrycia na bazie biologicznej są trwałe i łatwe do czyszczenia, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i właścicieli zwierząt domowych.

We wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, zwłaszcza w pokojach dziecięcych i salonach, nieszkodliwa podłoga idealnie nadaje się ze względu na swoją niewrażliwą powierzchnię.

Tutaj dzieci mogą bez obaw bawić się na ciepłej i elastycznej podłodze. Substancje szkodliwe są nie tylko wykluczone, ale przyjemna w dotyku powierzchnia jest również przyjazna dla stawów.

Dostępnych jest wiele atrakcyjnych wzorów i faktur, które można wszechstronnie wykorzystać we własnym domu.

Podobnie jak inne produkty tego producenta, podłoga ekologiczna jest dostępna w dekorach drewnianych i kamiennych.