O nas

Podłogi i nie tylko - to właśnie Parkettkaiser!

Miło nam powitać Państwa w Parkettkaiser. Znajdziesz tu drewniane pokrycia podłogowe, a także pełną gamę akcesoriów i, oczywiście, najlepsze porady. Jesteśmy sprzedawcami z tradycjami i wiemy, że najważniejsza jest kompleksowa oferta i fachowe doradztwo. Przyjdź i przekonaj się sam!

Drewno i handel: nasza rodzinna tradycja

Już nasi dziadkowie prowadzili w Bremie sklep meblowy, w którym skupiali się na wysokiej jakości meblach drewnianych. Dziś z dumą kontynuujemy 60-letnią rodzinną tradycję handlu, a nasz entuzjazm do życia z drewnem wciąż rośnie. Dziś oferujemy podłogi, ale naszym priorytetem jest nadal orientacja na klienta - i idziemy z duchem czasu: nasz szeroki asortyment można przeglądać nie tylko w Bremie, ale także w naszym sklepie internetowym!Serwis jest dla nas bardzo ważny

Fachowe doradztwo i niezawodna obsługa są szczególnie ważne w przypadku tak specyficznych towarów handlowych jak wykładziny podłogowe. Dlatego też jesteśmy do Twojej dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu i telefonu. Nasi dobrze wyszkoleni doradcy podłogowi zawsze chętnie służą radą i pomocą, na przykład przy wyborze próbek, które można zamówić do obejrzenia bez żadnych zobowiązań i bezpłatnie. Lub po zakupie, jeśli masz pytania dotyczące pielęgnacji swojej nowej podłogi. Skontaktuj się z nami!

Odkryj różnorodność podłóg

Kolejnym kamieniem węgielnym naszego sukcesu jest szeroki wybór. Sprzedajemy podłogi wszystkich głównych niemieckich i europejskich producentów podłóg i posiadamy magazyn z największym wyborem podłóg w północnych Niemczech. Ponadto większość produktów znajduje się w naszym magazynie, dzięki czemu możemy realizować dostawy szybko i bez opóźnień. Nasza oferta obejmuje jednak nie tylko wykładziny podłogowe, ale także wszystko, co jest niezbędne do profesjonalnego montażu podłogi. Szeroka gama akcesoriów spełnia wszystkie życzenia związane z podłogami. Listwy przypodłogowe, profile przejściowe i szyny czy podkłady - w Parkettkaiser dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do swojej nowej podłogi.


Bremen

Adres salonu wystawowego w Bremie

Umów się na spotkanie, przyjdź do nas i pozwól nam doradzić - czekamy na Ciebie!

Parkettkaiser

Arsterdamm 72a

28277 Bremen

Niecmy

Godziny otwarcia salonów wystawowych

Od poniedziałku do czwartku: 09:00-18:00

Piątek: 09:00-17:00

☎ Kontakt w Polsce: 0223 / 895 583

☎ Kontakt w Niemczech: 0421 / 408 897 40

 

HK wir bilden aus