Skaben Wallpaper 3D Wood - tapeta 3D Wood Optics

Doskonały środek stylistyczny do tworzenia niepowtarzalnego efektu przestrzennego

Istnieje wystarczająco dużo pomysłów i trendów, aby nadać ścianie atrakcyjny wygląd. Drewno również odgrywa kluczową rolę w tym temacie. Dzięki temu wszechstronnemu materiałowi budowlanemu można osiągnąć wiele - od okładzin po panele. Istnieją jednak inne ciekawe alternatywy dla tego wariantu. Jednym z takich kandydatów jest fototapeta 3D o wyglądzie drewna firmy SKABEN. Okładzina ścienna jest tak dobrze wykonana, że nie widać różnicy w stosunku do oryginału. Jednocześnie produkt został opatrzony bardzo nietypową pieczęcią. W tle przewijają się drewniane powierzchnie, ale w oczy rzuca się też spektakularny układ struktur komórkowych. Doskonale zainscenizowany kontrast plastiku nadaje obrazowi futurystyczny charakter. Takiej artystycznej okładziny ściennej nie spotyka się na co dzień. Nowoczesne rodzaje tapet cieszyły się dużym zainteresowaniem już w latach 70. Styl ten wyraźnie wyróżnia się na tle konwencjonalnych projektów. Być może nieco odważna, sensacyjna i zmyślona, w każdym razie tapeta jest gotowa do wystawienia na scenie i z pewnością podbije serca wielu niestrudzonych reformatorów.

Produkty 2

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 2

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Ta ikona stylu podąża własną drogą

W pewnym sensie fototapetę 3D o wyglądzie drewna można porównać do sztuki abstrakcyjnej. Dziwny splot na drewnianej powierzchni zdecydowanie przyciąga uwagę. Najwyraźniej taka była intencja producenta. Projekt zrywa z konwencjonalnymi i znanymi stylami. Bądź odważny, to dzieło zmieni Twoje domowe otoczenie. Zarówno w sferze prywatnej, jak i w przestrzeni publicznej, dekoracje ścienne wszędzie tworzą niepowtarzalną i kojącą atmosferę. Przedstawione elementy drewniane są oczywiście idealnym uzupełnieniem stylu wiejskiego. Jednak ten wszechstronny wózek można również zintegrować z innymi układami. Ze względu na swój efektowny wygląd okładzina ścienna pasuje również do aktualnych trendów w mieszkaniu, takich jak styl industrialny, puryzm, shabby chic, mid-century czy japandi. Dozwolone są nawet wycieczki w kierunku nostalgicznych epok, takich jak vintage, retro czy art deco. Ten niesamowity potencjał jest jeszcze bardziej spotęgowany dzięki wyjątkowym cechom użytkowym.
  • W procesie produkcji stosowane są wyłącznie bezwonne i nietoksyczne barwniki i materiały.
  • Posiada certyfikat FSC-Mix oraz znak jakości RAL-GZ 479, co świadczy o tym, że jest produktem przyjaznym dla środowiska.
  • Tapeta jest przyjazna dla skóry i nie wywołuje alergii.
  • Szerokość wzoru wynosi 3,5 m, a wysokość 2,55 m.
  • Dekoracje ścienne mogą być stosowane w łazience, przedpokoju i na klatkach schodowych, ponieważ ich powierzchnia jest łatwa do czyszczenia.

Przekonuje pomysłowością i jakością

Tapety włókninowe są wspaniałą alternatywą dla pojemnika z farbą, ponieważ pozwalają na łatwe i szybkie odświeżenie wnętrza. Szczególnie majsterkowicze, eksperymentatorzy i osoby stawiające pierwsze kroki w tapetowaniu szybko zaprzyjaźnią się z tym szykownym impulsywnym prezentem. Do nakładania tapet na powierzchnie ścian nie jest wymagana wcześniejsza wiedza. Ponadto jest to materiał odporny na zużycie i wytrzymały, co pozwala na czystą i bezproblemową aplikację. Wilgoć i światło słoneczne dosłownie odbijają się od tego wysokokalorycznego materiału. Użytkownicy nie muszą też zmagać się z zalecanym czasem namaczania i lepkimi rękami.