Parador podłoga laminowana

Powrót do przeglądu Parador Logo

 

Podłogi laminowane Parador - wysoka jakość i autentyczność

Wśród marek wysokiej jakości podłóg laminowanych firma Parador wyrobiła sobie renomę. Parador jest obecnie dostępny w wielu różnych wzorach.

Parador nie tylko zapewnia autentyczną powierzchnię laminatu, ale także sprawia, że podłoga jest odporna i trwała.

Wysokiej jakości powierzchnie do nowoczesnego mieszkania

Podłogi laminowane Parador są wytrzymałe, a jednocześnie niezwykle łatwe w pielęgnacji. W ten sposób w ostatnich latach zyskała ona miano wysokiej jakości pokrycia podłogowego.

Firma Parador oferuje różne dekory, które są doskonale wzorowane na ich drewnianych, ale także kaflowych odpowiednikach. Dzięki temu można za ułamek kosztów zainstalować szlachetny wygląd we własnym domu.

W ostatnich latach obserwuje się stały wzrost zainteresowania wyglądem kamienia i płytek ceramicznych. Takie podłogi w nowoczesnych, stonowanych odcieniach można doskonale łączyć z kolorowymi ścianami lub efektownymi meblami. Z myślą o nowoczesnych wnętrzach firma Parador oferuje szeroką gamę unikalnych podłóg laminowanych.

Podłogi laminowane firmy Parador są wykonane prawie w 100% z drewna. Aby podłoga była odporna na wilgoć, na krawędziach umieszcza się warstwę impregnatu chroniącą przed pęcznieniem. Powierzchnia jest również uszczelniona żywicą melaminową.

Dzięki temu podłogi laminowane Parador mają wysoką odporność na ścieranie, nawet w pomieszczeniach, które są często używane. Parador oznacza również swoje podłogi laminowane różnymi klasami ścieralności i użytkowania, co zapewnia orientację w zakresie zakupów.

Ogólnie rzecz biorąc, im wyższy numer klasy, tym bardziej wytrzymała i odporna jest podłoga. Podłogi laminowane Parador są trwałymi towarzyszami zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach biznesowych. Dzięki praktycznemu systemowi zatrzaskowemu podłoga laminowana może być zamontowana w krótkim czasie nawet przez nieprofesjonalistów.

Podłogi laminowane Parador są dostępne z różnymi powierzchniami. Nadaje to podłogom laminowanym o wyglądzie drewna autentyczności, która sprawia, że są one niemal nie do odróżnienia od prawdziwego drewna. Ciepła podłoga jest absolutnie autentyczna, gdy chodzi się boso, a pod stopami czuje się autentyczne drewno.

Wszechstronne zastosowania

Dekoracje z drewna dobrze komponują się z niemal każdym pomieszczeniem, a także oddają ciepło i naturalność. Podłogi laminowane Parador, np. o wyglądzie dębu szczotkowanego, doskonale nadają się do nowoczesnego mieszkania. Dzięki łatwemu czyszczeniu i przyjemnemu ciepłu stóp może być również doskonale wykorzystywana w kuchni lub w przedpokoju.

Modne są podłogi laminowane Parador o wyglądzie płytek i kamienia. Łatwość montażu laminatu jest jego wielką zaletą w porównaniu z ciężkimi i drogimi płytkami.

Zwłaszcza popularne płytki z kamienia naturalnego są drogie i mogą być montowane wyłącznie przez profesjonalistów. Doskonałą alternatywę stanowi tu laminat, który można łatwo zamontować samodzielnie. Dostępne w różnych kolorach i wykończeniach, łączą w sobie zalety drewna z możliwością mycia podłogi.

Podłogi laminowane o wyglądzie płytek umożliwiają szybką wymianę podłogi, nawet w wynajmowanych mieszkaniach. Wyjątkowe wzory Parador są dostępne w szerokiej gamie różnych okładzin z płytek i kamienia.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, powinieneś również zapoznać się z innymi dekorami Parador. Należą do nich podłogi laminowane w dużych formatach, takie jak laminat Trendtime 4 raw steel. Wyjątkowo duże płyty szczególnie dobrze sprawdzają się w dużych pomieszczeniach i mieszkaniach na poddaszu.

Podłogi laminowane o wyglądzie betonu i stali doskonale dopełniają nowoczesny, industrialny wygląd i przyciągają wzrok.