Listwy przypodłogowe Kaiser QUE odpowiednie do pomieszczeń wilgotnych

Pokaż filtry Filtry

Produkty 12

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Pasująca Listwa przypodłogowa QUE Dąb matowy 250 cm
Dostępne
Tylko 432,50 m na stanie!
Pasująca Listwa przypodłogowa QUE Dąb Sierra 250 cm
Dostępne
Tylko 395,00 m na stanie!
Pasująca Listwa przypodłogowa QUE Buk Montana 250 cm
Dostępne
Tylko 112,50 m na stanie!
Pasująca Listwa przypodłogowa QUE Dąb Alaska 250 cm
Dostępne
Tylko 10,00 m na stanie!

Produkty 12

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Listwy przypodłogowe - stylowe wykończenie. Listwy przypodłogowe to idealny wybór do stworzenia idealnego przejścia między podłogą a ścianą. Odpowiednia listwa przypodłogowa wzbogaca każde pomieszczenie i nadaje mu niepowtarzalną atmosferę. Kreatywność w zakresie kolorów i kształtów nie ma granic, a możliwe jest stworzenie niemal każdego wzoru. Niezależnie od tego, czy wolisz listwy przypodłogowe w kolorze dopasowanym do dekoru wykładziny podłogowej, elegancką gładką biel czy wyrazistą czerń - listwy przypodłogowe są obecnie dostępne w wielu różnych kształtach, kolorach i wysokościach. Listwy przypodłogowe kwadratowe, okrągłe lub łukowe zaspokoją każdy gust. Wysokość listew przypodłogowych może wynosić od 1,8 cm do 14 cm. Listwy przypodłogowe nie są jednak tylko elementem dekoracyjnym. Listwy przypodłogowe są idealne do ochrony ściany przed wilgocią, np. podczas mycia podłogi, lub do zapobiegania zabrudzeniom na styku podłogi i ściany.

Standardowa listwa przypodłogowa składa się z materiału bazowego MDF (= płyta pilśniowa średniej gęstości) i jest pokryta folią. Dekoracje z folii są dostępne w wielu wzorach, w zależności od gustu. Imitacja różnych rodzajów drewna jest tak autentyczna, że trudno ją odróżnić od prawdziwego drewna. Jednak ci, którzy wolą prawdziwe drewno, nie będą zawiedzeni. Specjalnie z myślą o bardziej wymagających gustach dostępne są również listwy przypodłogowe z litego drewna w wielu dekorach.

Listwyprzypodłogowe są bardzo łatwe w montażu, nawet dla rzemieślników amatorów. W tym celu dostępne są specjalne klipsy montażowe, które przykręca się do ściany, a listwę przypodłogową po prostu wciska się w uchwyt. Wystarczy upewnić się, że ściana jest ustawiona pod kątem 90°. W przypadku montażu za pomocą specjalnych klipsów nieestetyczne kable można bezpiecznie i stylowo ukryć za listwami przypodłogowymi. Dla szczególnie grubych i licznych kabli dostępna jest nasza specjalna listwa Kaiser QUE z bardzo szerokim kanałem kablowym. W zależności od preferencji, listwy mogą być przyklejone do ściany lub bezpośrednio przykręcone. Do przyklejania listew polecamy nasz klej montażowy Forbo eurocol 232 Eurosol. Aby uzyskać czyste wykończenie przy drzwiach lub w narożnikach, listwy mogą być ścięte. Do bezpiecznego i precyzyjnego przycinania listew przypodłogowych polecamy naszą skrzynkę uciosową Brebo. Jeśli jednak nie chcesz wykonywać cięć pod kątem, do prawie wszystkich listew przyp odłogowych dostępne są pasujące zaślepki końcowe, narożniki wewnętrzne i zewnętrzne w różnych odcieniach drewna lub w kolorze aluminium.

W naszym portfolio producentów znajdują się najpopularniejsi dostawcy listew przypodłogowych, tacy jak HARO, Meister, Parador, Classen, Tarkett, Wineo, Kaindl, Egger i wielu innych.
Trudności z wyborem odpowiedniego wzoru? Nie ma problemu! W Parkettkaiser możesz zamówić próbki bezpłatnie i bez zobowiązań!