Wicanders podłoga korkowa

Powrót do przeglądu Wicanders Logo
Podłogi korkowe Wicanders: jakość od profesjonalistów w dziedzinie korka!

Każdy, kto szuka wygodnej podłogi korkowej, prędzej czy później natknie się na markę Wicanders z rzucającym się w oczy bykiem w logo. Producent z Delmenhorst doskonale zna naturalny materiał, jakim jest dąb korkowy. Firma Wicanders wykorzystuje wyjątkowe właściwości surowca odnawialnego do produkcji przemyślanych wykładzin podłogowych o szerokim zastosowaniu. Szukasz miękkiej, antypoślizgowej i wygodnej podłogi do sypialni i pokoju dziecięcego? Czy chcesz zoptymalizować hałas w biurach i salach konferencyjnych? Czy również w łazience chcesz korzystać z właściwości rozgrzewających stopy i łagodzących stawy, jakie zapewnia ten ekologiczny surowiec? Z podłogami korkowymi Wicanders znajdziesz przyjemną w dotyku podłogę w całej jej różnorodności. Zapoznaj się z różnymi seriami, a w razie potrzeby zapytaj naszych ekspertów, która podłoga korkowa Wicanders najlepiej nadaje się do Twojego pomieszczenia. Z przyjemnością prześlemy Ci osobistą, bezpłatną próbkę do "życia testowego"!

Komfortowe podłogi korkowe na każde życzenie!

Wszyscy kojarzymy korek z miękkością, ciepłem i elastycznością. Miliony komórek wypełnionych powietrzem tworzą fascynującą strukturę plastra miodu. Wicanders stosuje tę naturalną poduszkę powietrzną do komfortowych podłóg wszelkiego rodzaju. W ten sposób powstały podłogi korkowe, w których już na pierwszy rzut oka widać piękno surowca. Ale Wicanders ma w swoim asortymencie również prawdziwych kamuflażystów. Wyglądają jak drewniane deski podłogowe, ale w dotyku przypominają korek. Znajdziesz tu niedrogie płytki korkowe do szybkiej renowacji pomieszczeń hobbystycznych i pokoi gościnnych, jak również zaawansowane technologicznie podłogi korkowe o designerskiej jakości, spełniające najwyższe wymagania. Wodoodporne podłogi korkowe Wicanders z dożywotnią gwarancją w części mieszkalnej to prawdziwi przyjaciele na całe życie. Jeśli szukasz wygodnej podłogi do swojego tymczasowego mieszkania, niższa klasa użytkowania może być wystarczająca. Wybierając podłogę korkową, należy zawsze mieć na uwadze nie tylko jej wygląd, ale także klasę użytkowania. Im bardziej intensywnie Ty, Twoja rodzina lub Twoi pracownicy korzystacie z podłogi w życiu codziennym, tym wyższa powinna być ta wartość. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości chętnie służymy pomocą!

Artyści o indywidualnym komforcie z efektem amortyzacji!

Podłogi korkowe Wicanders są zawsze cieplejsze i cichsze niż wiele innych podłóg. Różnorodność wzorów i jakości sprawia, że wybór nie jest taki prosty! Jeśli szukasz podłogi dźwiękochłonnej, przyjemnej w dotyku i zapewniającej doskonałe wrażenia podczas chodzenia, znajdziesz wiele atrakcyjnych opcji. Tym, co nigdy nie przestaje zachwycać, są elastyczne właściwości wysokiej jakości podłóg korkowych. Szklanki, które roztrzaskują się na tysiąc odłamków na kamiennych lub drewnianych podłogach, pozostają nienaruszone jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, gdy upadną na podłogę korkową. W kuchni i jadalni podłogi korkowe Wicanders zdobywają punkty nie tylko wizualnie. Łatwe w pielęgnacji podłogi komfortowe nadają się oczywiście również do żłobków i pokojów dziecięcych! Upadek z krzesła lub huśtawki nie jest tak bolesny na korku. Dzięki temu ta sprytna wykładzina podłogowa chroni nawet przed dziecięcymi łzami!

Jeszcze więcej powodów, dla których warto wybrać podłogi korkowe od Wicanders

Nie jesteś jeszcze pewien? Wygląd naturalnego korka za bardzo przypomina Ci tablicę z pinezkami z Twojego pokoju młodzieżowego? Rozumiemy to! Podłogi korkowe Wicanders nie zawsze pokazują materiał, z którego są wykonane. Połącz swój ulubiony styl z komfortową jakością podłóg korkowych Wicanders. Zapoznaj się z kolekcjami Corc i Wood i daj się zaskoczyć różnorodnością klasycznych, nowoczesnych i awangardowych dekorów. Twój zespół Parkettkaiser z przyjemnością pomoże Ci w wyborze i podjęciu decyzji!

Miękkie, komfortowe podłogi zapewniają więcej swobody i chęci do życia!

Firma Wicanders , specjalizująca się w produkcji korka , przywiązuje dużą wagę do jakości życia, zrównoważonego rozwoju i zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Dlatego wszystkie produkty mają najwyższe oceny pod względem jakości, ochrony środowiska i braku substancji szkodliwych. To daje dodatkowe dobre samopoczucie!

Niektóre zalety w skrócie

  • duży komfort życia
  • dobra akustyka pomieszczenia
  • łatwa instalacja

Podłoga korkowa Wicanders może zrobić dokładnie to, czego od niej oczekujesz. Dlatego wcześniej ustal, jak długo i gdzie chcesz cieszyć się swoim nowym towarzyszem. To pozwoli określić, który wariant podłogi korkowej Wicanders odpowiada Twojemu życiu! Chętnie udzielimy Ci porady!