Podłogi winylowe Wicanders

Powrót do przeglądu Wicanders Logo
Wicanders Vinyl: Zaprojektuj podłogę z korka!

Podłogi winylowe od Wicanders nie byłybypodłogami od Wicanders, gdyby nie zawierały części korka. Specjalista w dziedzinie podłóg korkowych z Delmenhorst to także dobry adres dla wysokiej jakości podłóg designerskich o przyjemnej w dotyku jakości. Podłogi winylowe z serii "Wood Go", "Wood Resist" i "Wood Resist Eco" zawierają korkowy podkład izolacyjny, który zapewnia elastyczność, dobrą akustykę i ciepło. Zrelaksuj się i wybierz kolekcję podłóg winylowych, która jest odpowiednia dla Twojej nieruchomości. Winyl jest na ogół bardzo wytrzymały i odporny na zużycie. Dlatego ten rodzaj podłogi nadaje się również do powierzchni intensywnie użytkowanych. Daj się zainspirować różnorodnością dekorów z różnych serii płyt winylowych producenta. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o serii podłóg winylowych Wicanders? Czytaj dalej, a w razie szczegółowych pytań skontaktuj się z naszymi ekspertami w dziedzinie parkietów!

Modne podłogi winylowe z korka i know-how!

Chcesz wiedzieć , jaka jest różnica między "Wood Go", Wood Resist" i "Wood Resist Eco "? Prosta odpowiedź brzmi: w szczegółach! Podłogi winylowe Wicanders z serii "Wood Resist" i "Wood Resist Eco" zawierają jeszcze więcej naturalnego korka niż wysokowydajna, ale niedroga seria "Wood Go". Wszystkie podłogi winylowe producenta punktują z

  • wysoka trwałość
  • przyjemna akustyka pomieszczenia
  • ciepło i elastyczność stóp
  • zrównoważony rozwój i przyjazność dla środowiska

Co należy wiedzieć o różnych rodzajach podłóg winylowych Wicanders:

  • Podłogi winylowe z serii "Wood Go Series" zyskują punkty dzięki bezspoinowemu, ale niezwykle realistycznemu wyglądowi deski z 1 pasem w stylu wiejskim. Pod łatwą w utrzymaniu powierzchnią uszczelnioną PU i naturalną warstwą dekoracyjną, rdzeń korkowy, płyta HDF i podkład korkowy zapewniają komfort chodzenia, ciepło, stabilność i izolację akustyczną. Nieskomplikowany mechanizm CORKLOC ułatwia montaż desek o szerokości 18,5 cm i długości 1,22 m. Ta seria idealnie nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych i handlowych dzięki klasom użytkowania 23/32. 25-letnia gwarancja producenta w zastosowaniach mieszkaniowych i komercyjnych to mocny argument przemawiający za tą serią podłóg winylowych o doskonałym stosunku jakości do ceny.
  • Seria "Wood Resist" przekonuje jeszcze większą wytrzymałością i stylem. Te podłogi ze spoiną obwodową i powierzchnią uszczelnioną ceramicznie wyglądają wyjątkowo autentycznie i mają wysoką jakość! Wysoka odporność serii "Wood Resist" firmy Wicanders rekomenduje tę kategorię do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Szkoły gotowania, restauracje, hole hotelowe, ale także biura o otwartych przestrzeniach zyskują więcej spokoju, ciepła i przyjemnej atmosfery dzięki profesjonalnej podłodze winylowej na bazie korka. Najwyższa klasa użytkowania 23/33, a także 25-letnia gwarancja w obszarze mieszkalnym i 15-letnia w obszarze komercyjnym kwalifikują te podłogi winylowe jako komfortową podstawę w wysokiej jakości obiektach komercyjnych.
  • Seria "Wood Resist-Eco" z izolacyjnym podkładem korkowym o grubości 2,2 mm zapewnia jeszcze większy komfort i zdrowy styl życia w przypadku paneli winylowych. Również w przypadku tej serii, całkowicie pozbawionej PCW, klasy użytkowania 23/33, 25-letnia gwarancja w sektorze mieszkaniowym i 15-letnia w sektorze komercyjnym stanowią doskonałe warunki dla ekskluzywnie urządzonych obiektów mieszkalnych i komercyjnych, zapewniających długotrwały komfort i łatwość pielęgnacji.

Jeśli chcesz , aby Twoja atrakcyjna, wytrzymała i łatwa w pielęgnacji podłoga winylowa zapewniała komfort chodzenia i optymalną akustykę pomieszczenia, powinieneś wybrać wysokiej jakości podłogę winylową z zawartością korka firmy Wicanders. Co jeszcze chcielibyście wiedzieć? Chętnie udzielimy Ci porady!

Wicanders vinyl dla funkcjonalnych pomieszczeń z polotem!

Podłogi winylowe to prawdziwie praktyczni artyści do domu i biura. Te nieskomplikowane i łatwe w utrzymaniu czystości wykładziny podłogowe zachwycają realistycznym wyglądem drewna. Deski o jasnym, beżowym, czerwonobrązowym lub ciemnym usłojeniu wprowadzają do pomieszczenia świeży, ciepły lub ekstrawagancki nastrój. Wybór wśród różnych serii płyt winylowych Wicanders jest ogromny i być może decyzja nie jest dla Ciebie łatwa. Tym, co odróżnia podłogi winylowe od podłóg korkowych Wicanders od tradycyjnych podłóg dekoracyjnych, jest wysoki udział naturalnego korka. Oznacza to, że podłogi te w znacznym stopniu przyczyniają się do stworzenia spokojnej, ciepłej i przytulnej atmosfery w pomieszczeniach mieszkalnych i biznesowych. Jakieś pytania? Chętnie udzielimy Ci porady!