Wineo Purline Biopodłoga

Powrót do przeglądu Wineo Logo

 

Żyj i pracuj w sposób zrównoważony i w dobrym stylu

Podłoga ekologiczna Wineo PURLINE - to znaczy żyć i pracować w sposób zrównoważony bez konieczności rezygnacji ze stylu i nowoczesności.

Podłogi z serii PURLINE to innowacja: dzięki zastosowaniu materiału "ecuran" jako podstawy, podłogi poliuretanowe składają się głównie z surowców odnawialnych i naturalnych wypełniaczy. Olej rzepakowy i rycynowy oraz kreda mineralna jako składniki tworzą naturalny i wysokowydajny materiał. A wszystko to jest "Made in Germany". Oczywiście podłogi są również wolne od chloru, plastyfikatorów i rozpuszczalników. Zapewnia dobre samopoczucie i zrównoważony rozwój w domu i w pracy.

Ekologiczna podłoga dla każdego dzięki czystej różnorodności

Bez względu na to, czy ma być przyklejona czy zatrzaśnięta, czy ma wyglądać jak drewno czy kamień, czy jest przeznaczona do użytku prywatnego czy komercyjnego - ekologiczna podłoga Wineo PURLINE jest dla każdego! Dzięki maksymalnej różnorodności i elastyczności nikt nie musi się dziś obywać bez zrównoważonego rozwoju.

I to jest dobra rzecz. Ponieważ wybierając ekologiczną podłogę PURLINE, otrzymują Państwo obietnicę producenta dotyczącą jakości zrównoważonej podłogi. Certyfikaty i pieczęcie niezależnych instytutów przemawiają jasnym językiem i świadczą o wyjątkowej jakości podłóg organicznych.

Wineo PURLINE 1500 do zastosowań kontraktowych to uniwersalna podłoga ekologiczna. Dzięki bezpieczeństwu dla zdrowia podczas instalacji i użytkowania idealnie nadaje się nawet do wrażliwych miejsc w sektorze opieki i zdrowia. Podłoga ta wytrzymuje również maksymalne obciążenie w handlu detalicznym lub na targach. A dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu wzornictwu zawsze zachowuje dobrą optyczną sylwetkę!

Seria Wineo PURLINE 1000 jest dostosowana do potrzeb Twojego prywatnego domu, tworzy przytulne marzenia o mieszkaniu i punktuje dzięki łatwej instalacji. Ułóż go, wprowadź się i poczuj się dobrze!

Doskonała jakość - na cały okres użytkowania

Decydując się na ekologiczną podłogę PURLINE, podejmują Państwo decyzję na całe życie. Te podłogi mogą wytrzymać prawie wszystko. Bieganie, zabawa, ciężkie meble - żaden problem!

To nie wszystko: niezależna analiza okresu użytkowania i kosztów eksploatacji wykazała, że te podłogi są lepsze pod każdym względem. Ich odporność na chemiczne środki czyszczące i ogólnie niskie wymagania w zakresie konserwacji sprawiają, że w dłuższej perspektywie czasowej są one bardziej zasobooszczędne i tańsze niż porównywalne pokrycia podłogowe.

Zalety w skrócie:
  • Naturalność i zrównoważony rozwój dzięki odnawialnym surowcom
  • Odpowiednie dla maksymalnej nośności i naprężeń
  • Do stosowania w pomieszczeniach prywatnych lub kontraktowych, z szeroką gamą opcji projektowych
  • Maksymalna elastyczność: Opcjonalnie do klejenia lub klikania lub w rolce i jako deska/płytka
  • Łatwa pielęgnacja i oszczędność zasobów
  • Niski poziom hałasu, łatwość obsługi i antypoślizgowość

Podłoga ekologiczna Wineo PURLINE to decyzja o zrównoważonym rozwoju w pomieszczeniach prywatnych i użyteczności publicznej - stylowa i naturalna.